Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

РОМЕНЩИНА МАЄ ЗНАЧНІ ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ НА СВОЇЙ ТЕРИТОРІЇ (2)

 

На цьому наголосила заступник голови Сумської облдержадміністрації Вікторія МЕДВІДЬ під час наради в Роменській райдержадміністрації щодо стану та перспектив розвитку сфери туризму в громадах, визначення основних туристичних локацій, плану заходів та фестивальних подій на 2022 рік

Як зазначила Вікторія МЕДВІДЬ, туризм на Роменщині – це невикористаний потенціал для економіки району і всієї області.

 «Туризм – це одна із унікальних галузей сучасної економіки, націлена на задоволення потреб людей, поліпшення якості життя населення, захист довкілля та культурної спадщини, – зазначила заступник голови облдержадміністрації. – Роменщина має перспективи розвитку туризму на своїй території, проте недостатньо використовує свій природно-рекреаційний потенціал та кліматичні умови, сприятливі для туризму і відпочинку».

Під час наради було окреслено основні заходи територіальних громад, спрямовані на популяризацію туризму; представлені туристичні об’єкти, маршрути на території Роменського району.

Також в рамках наради голова Роменської райдержадміністрації Денис ВАЩЕНКО та начальник відділу туризму управління культури Сумської облдержадміністрації Сергій АЛЕКСАНЯН озвучували своє бачення розвитку туризму в районі та роль територіальних громад у цьому процесі.

Також в рамках робочої поїздки в Роменський район Вікторія Медвідь оглянула перспективні локації для розвитку туризму в громадах.