Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ЕКСПЕРТНИЙ ДІАЛОГ СПРИЯЄ ВІДНОВЛЕННЮ ЕКСПОРТНОГО ПОТЕНЦІАЛУ СУМЩИНИ

За дорученням голови Сумської обласної військової адміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО переший заступник голови ОВА Тарас САВЧЕНКО взяв участь у Export Credit Forum-2022

Захід організовано Експортно-кредитним агентством (ЕКА) за підтримки Мінекономіки та USAID. На Форумі представники влади, керівники державних банків та бізнес-асоціацій обговорювали можливості фінансової підтримки українських експортерів, що є також критично важливим для Сумщини, підприємства якої трансформуються та шукають нові ніші на світових ринках.

Перший віцепрем'єр-міністр України – Міністр економіки Юлія СВИРИДЕНКО презентувала державну політику стимулювання експорту несировинної продукції.

Сумська обласна військова адміністрація була відзначена, як важливий партнер Мінекономіки та ЕКА в інформуванні експортерів Сумщини щодо нових можливостей підтримки експорту!

«Також заслужено відзначили керівника та колектив Сумського управління АТ «Ощадбанк». Завдяки їх діяльності наша область серед лідерів за обсягами підтриманих ЕКА експортних контрактів. Щиро дякую організаторам форуму за запрошення та змістовний діалог, який сприятиме  відновленню експортного потенціалу Сумщини», – зазначив Тарас Савченко.