Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

УКРАЇНА ПРОДОВЖУЄ ІНТЕГРУВАТИСЯ ТА СТАВАТИ ЧАСТИНОЮ ЄС

Це комплексний процес, який складається з багатьох процедур та кроків

Для вашої зручності підготували словник перемовин про вступ до ЄС з основними термінами та поясненнями, який допоможе розібратися з поняттями, що стосуються нашого руху до членства в Євросоюзі.

УВАГА! НОВИЙ БЕЗКОШТОВНИЙ ОНЛАЙН-КУРС «ПЕРЕМОВИНИ ПРО ВСТУП УКРАЇНИ ДО ЄС»

Бажаєте дізнатись більше про вступ України до ЄС? Розібратися, що передбачають перемовини про вступ до Євросоюзу, до чого готуватися нашій країні та як суспільство може долучитись до процесу євроінтеграції України? В цьому допоможе новий безкоштовний онлайн-курс «Перемовини про вступ України до ЄС»

Мережа захисту національних інтересів «А Н Т С» спільно з платформою з онлайн-освіти Prometheus представили онлайн-курс, який складається з 4 модулів із лекціями та інтерв'ю з європейськими експертами.

УКРАЇНА ТА НАТО ПРАЦЮВАТИМУТЬ НАД ПОГЛИБЛЕННЯМ СПІВПРАЦІ У СФЕРІ СТРАТЕГІЧНИХ КОМУНІКАЦІЙ

У штаб-квартирі НАТО у Брюсселі відбулось установче засідання Комітету з питань стратегічних комунікацій Ради Україна-НАТО

Українську сторону представили Заступник Міністра культури та інформаційної політики Тарас Шевченко та Директорка Департаменту комунікацій та публічної дипломатії МЗС України Вікторія Ляліна-Бойко.

ОЛЬГА СТЕФАНІШИНА НАЗВАЛА ПРІОРИТЕТИ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ТА ЄВРОАТЛАНТИЧНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ У 2024 РОЦІ

Порядок денний реформ, визначений у звіті Європейської Комісії про розширення 2023, буде головним пріоритетом 2024 року у сфері євроінтеграції

Про це заявила Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина під час онлайн-спілкування, організованого Німецько-Українською промислово-торговельною палатою (AHK Ukraine).

ЄВРОСОЮЗ ВІДКРИВ УКРАЇНІ ШЛЯХ ДО ПОЧАТКУ ПЕРЕГОВОРІВ ПРО ВСТУП

Лідери країн Європейського Союзу 14 грудня ухвалили рішення щодо початку переговорів про вступ до ЄС з Україною та Молдовою, повідомив голова Євроради Шарль Мішель.

«Європейська рада вирішила розпочати переговори про вступ з Україною та Молдовою», — написав він у Х.

УРЯД УКРАЇНИ НАЦІЛЕНИЙ ПРИСКОРИТИ ПОВНУ ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ ЕНЕРГЕТИЧНОГО СЕКТОРУ, СТВОРИВШИ ВСІ НЕОБХІДНІ ДЛЯ ЦЬОГО УМОВИ, - ЮЛІЯ СВИРЕДЕНКО

Попри втрати в енергетичній інфраструктурі через російську агресію, галузь енергетики продовжує функціонувати і стояти на захисті української енергетичної незалежності. Уряд націлений розвивати енергетичний сектор у синергії з Європейським Союзом, щоб стати альтернативою росії на світовому ринку. Дорожня карта енергетичного сектору України допоможе якнайшвидше реалізувати ці плани та сприятиме повноцінному повоєнному відновленню

Про це зазначила Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко під час відеоконференції «Українська енергетична дорожня карта» 25 жовтня, у ході якої було оголошено про запуск Європейсько-Українського хабу з питань енергетичного переходу. Участь у заході взяли виконавчий віце-президент Європейської комісії Марош Шефчович, представники українських та європейських наукових інституцій у сфері енергетики і клімату та міжнародні партнери України.

ЯК ПРОТИСТОЯТИ ВОРОЖОМУ МОВЛЕННЮ В ПРИКОРДОННИХ РЕГІОНАХ?

Представниця Національної ради України з питань телебачення та радіо в Сумській області Лариса ЯКУБЕНКО в ефірі ТРК «Тростянець» розповіла про те, як змінився інформаційний простір Сумщини під час війни та як реалізується в регіоні Дорожня карта з розбудови інформпростору

«Найдовша протяжність нашого кордону накладає дуже великий відбиток на всі сфери життя прикордонної Сумщини, і особливо на інформаційну сферу. Адже на нашу територію заходять російські радіостанції та телеканали, – повідомила Лариса Якубенко. – Наприклад, коли в минулому році та на початку цього року в нас були блекаути і замовкала тростянецька радіостанція «Добре радіо», ми фіксували, що на цій же частоті заходила російська радіостанція «Радіо росія». 

АГЕНЦІЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ: ДІЯЛЬНІСТЬ, ПЛАНИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ

Про все це і не тільки під час брифінгу в Офіційному медіацентрі говорив директор Агенції Григорій СТАРИКОВ

Григорій Стариков розповів журналістам про роботу Агенції регіонального розвитку Сумської області з першого дня свого створення і до сьогодні. А також говорив про плани на наступний рік.

 

ЄВРОПАРЛАМЕНТ ВИДІЛИВ 50 МІЛЬЯРДІВ ЄВРО НА ДОПОМОГУ УКРАЇНІ

Депутати Європейського парламенту підтримали резолюцію з перегляду бюджету ЄС на 2021-2027 роки. Вона передбачає створення для України спеціального фонду у розмірі 50 мільярдів євро, зазначається на офіційному сайті органу

Новий фінансовий інструмент використовуватиметься ЄС для стабілізації економічної та соціальної ситуації в Україні й ліквідації наслідків війни.