Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ШУКАЄМО МОЛОДИХ АМБАСАДОРІВ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ!

 Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції  закликає молодь з усіх куточків України поділитися з нами власними цікавими, креативними, соціально важливими проєктами та ініціативами, реалізованими для просування проєвропейських змін на місцевому рівні:

    Долучайтеся, якщо Ви:   представники молодіжної ініціативної групи, громадської організації або просто активний громадянин(-ка);  протягом останніх двох років реалізували проєкт у своїй області, населеному пункті чи громаді, в основі якого лежить одна з 6 базових цінностей ЄС (верховенство‌ ‌права‌, рівність‌, повага‌ ‌до‌ ‌людської‌ ‌гідності‌, повага‌ ‌до‌ ‌прав‌ ‌людини‌, свобода‌, демократія‌).

 Що далі?

      ми зробимо ваші проєкти відомими на всю країну - розкажемо про найкращі проєкти на ФБ-сторінці Офісу Віцепрем’єр-міністерки, а також у вашій області;

     ініціатори проєктів отримають можливість презентувати їх на особистій зустрічі з Ольгою Стефанішиною та пройти стажування в Офісі Віцепрем’єрки;

     всі учасники будуть запрошені на зустріч “Молодих амбасадорів євроінтеграції”;

     отримаєте можливість долучитися до євроінтеграційних ініціатив та знайти партнерів для реалізації своїх ідей.

 Як взяти участь?

     Напишіть нам лист із описом власного проєкту/ініціативи, доклавши фото/відео-докази.
    Лист має містити: мотивацію (чому цей проєкт важливий для вас та України), опис процесу імплементації проєкту (що було до, як придумали ідею, які кроки втілювали і який результат); учасників з ким разом працювали над проєктом; які наступні кроки бачите для продовження вашого проєкту.
  Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . У темі листа вказати: “Євроінтеграція у регіонах”.

     Не проґавте свій шанс розповісти про власний проєкт! Будь-то організація прибирання сміття чи створення молодіжного євроклубу.
   А ще це змога познайомитися та обмінятися досвідом зі своїми однодумцями з інших регіонів 

    У партнерстві з: AmericanCouncilsforInternationalEducation in Ukraine, FLEXUkraine, Exchanges To Internships.

      Проєкт “Молоді амбасадори євроінтеграції”, реалізується у рамках інформаційної кампанії #EUКраїна

За матеріалами        Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції