Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ПРЕДСТАВНИЦТВО ЄС В УКРАЇНІ ЗАПУСТИЛО ОНЛАЙН-ПЛАТФОРМУ, ЯКА ДОПОМОЖЕ РОЗВИВАТИ ТАЛАНТИ ШКОЛЯРІВ

Представництво ЄС в Україні запустило онлайн-платформу EU TALENT. Space, яка дозволяє об’єднати дітей віком від 6 до 16 років в унікальну спільноту за інтересами та безкоштовно спробувати свої сили в чотирьох креативних сферах: музиці, танцях, малюванні та кулінарії. Про це повідомляє Представництво ЄС в Україні

«З кожним роком серед дітей все більш популярним стає прагнення до саморозвитку та вдосконалення своїх здібностей. Тому ми вирішили запустити онлайн-платформу EU TALENT. Space, де діти зможуть розвивати свої таланти навіть в умовах карантинних обмежень», – зазначили в Представництві ЄС.

Кожна тема включатиме майстер-класи та творчі завдання від відомих українських експертів. Після завершення фінального завдання найкращі учасники отримають призи від Представництва ЄС в Україні. Окрім творчої частини, діти зможуть пройти спеціальний «євроквіз» на знання країн Європи та отримати корисні матеріали від партнерів Creative Europe і House of Europe.

Конкурсна програма триватиме з 20 вересня до 7 жовтня. Надалі платформа функціонуватиме необмежено.

Щоб взяти участь та випробувати свої таланти у конкурсі EU TALENT.Space, необхідно:

  • Обрати напрям відповідно до інтересу.
  • Пройти серію відео-уроків.
  • Зареєструватися на конкурс та виконати завдання.

Довідково. Представництво ЄС в Україні – офіційне представництво Європейського Союзу в Україні. Представництво є одним із 139 аналогічних представництв Європейського Союзу у світі і має статус дипломатичної місії.

За матеріалами: https://eu-ua.kmu.gov.ua/node/4225