Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ЄВРОПА ПОЧИНАЄТЬСЯ НЕ ЗА КОРДОНОМ УКРАЇНИ, А В СЕРЦІ КОЖНОГО УКРАЇНЦЯ

Сьогодні, 9 травня, Сумщина разом із всією Україною відзначає День Європи. Голова Сумської обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ разом із керівниками обласної та міської рад та представниками громадськості поклав квіти до пам’ятника Тараса Шевченка

«Вчора ми відзначали День пам’яті і примирення. І також вчора Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ підписав Указ про відзначення Дня Європи – 9 травня. Ми є частиною родини європейських держав зі спільними цінностями та прагненнями», – зазначив Володимир Артюх.

За його словами, відзначаючи День Європи 9 травня разом з іншими європейськими країнами, Україна підкреслює нашу єдність та силу. Тут, в Україні, ми разом пишемо новий розділ історії Вільної Європи.

«Уже девʼятий рік поспіль та другий рік повномасштабної війни, Україна відстоює на полі бою свою незалежність від «руського міра», самобутню ідентичність та своє європейське вільне майбутнє. Сьогодні Збройні Сили України міцно стоять на захисті всієї Вільної Європи, – додав Володимир Артюх. – Ми дякуємо нашим захисникам і впевнено йдемо до Перемоги».

За матеріалами офіційного веб сайту Сумської обласної військової адміністрації