Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ОПЕРАТИВНИЙ ШТАБ З КООРДИНАЦІЇ РОБОТИ У ГАЛУЗІ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАКОННОСТІ, ПРАВОПОРЯДКУ ТА ОБОРОНОЗДАТНОСТІ ПРОВІВ РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ

Під головуванням Віталія Супруна відбулося розширене засідання оперативного штабу з координації роботи  у галузі забезпечення законності, правопорядку та обороноздатності в Охтирському районі

У засідання штабу взяли участь представники Тростянецької РДА, Великописарівської РДА та Охтирської міської ради та представники відповідних військових комісаріатів.

На засіданні штабу обговорено питання проведення одноденних зборів резервістів батальйонів територіальної оборони, які відбудуться на території Охтирського району.

Під час засідання штабу голова Охтирської райдержадміністрації Віталій Супрун зауважив, що в умовах оголошеного на території Сумської області  воєнного стану навчання резервістів, що входять до складу батальйонів територіальної оборони є необхідним, оскільки наші райони є прикордонними з Російською Федерацією, яка продовжує нарощування своєї військової присутності вздовж кордону з Україною. Також В.Супрун наголосив на тому, що головним завданням органів державної влади на сьогодні  є повне сприяння Збройним Силам України.