Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

РОМАН ГРИЩЕНКО: ЗА ПІДТРИМКИ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ ВІД СУМЩИНИ МИ РЕАЛІЗУЄМО ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЄКТИ

У розмові із Головою Верховної Ради України Дмитром РАЗУМКОВИМ очільник Сумської облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО розповів про велику підтримку нардепів від Сумщини нашої області

«Для нас Ваш приїзд на Сумщину є дуже важливим, адже Сумщина активно співпрацює з депутатським корпусом», – зазначив у своєму виступі на АТ «ТЕХНОЛОГІЯ», звертаючись до Дмитра Разумкова, голова Сумської облдержадміністрації Роман Грищенко. – За підтримки народних депутатів від Сумщини ми реалізуємо інвестиційні проєкти».

 «За моєї ініціативи та завдяки лобіюванню народних депутатів Сумська область наразі складається з 5 укрупнених районів, а не з 3 чи 4, як планувалося спочатку. До того ж, було враховано прохання жителів Лебединської громади щодо приєднання її до укрупненого Сумського району. Такі рішення є економічно доцільним для подальшого розвитку області», – розповів голова Сумської облдержадміністрації.

За його словами, допомагають народні депутати і реалізації на Сумщині програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України Володимиром ЗЕЛЕНСЬКИМ. Лише за один 2020 рік, завдяки в тому числі і народним депутатам від Сумщини, виділено коштів стільки, скільки за всі попередні 5 років.

Тільки на фінансування ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2020 році Сумській області було виділено коштів у сумі понад 2 млрд гривень.

Більше того, дорожніх об’єктів, що ремонтуватимуться на Сумщині, буде більше, ніж заплановано. Оскільки народні депутати декілька разів голосували за додаткове виділення фінансування.

Також майже 218 млн гривень буде витрачено на ремонт та будівництво 5 шкіл, 5 садочків, 5 стадіонів і 7 приймальних відділень опорних лікарень у рамках президентської програми «Велике будівництво».

Крім того, чотири народні депутати, мажоритарники від Сумщини, 40 млн гривень коштів Фонду соціально-економічного розвитку спрямували на капітальні ремонти шкіл, купівлю транспорту для лікарень, ремонти харчоблоків в школах, станцій невідкладної допомоги в районах.

«Я дякую Верховній Раді України та особливо кожному депутату від нашої області за розвиток Сумщини і сподіваюся на подальшу співпрацю», – підкреслив Роман Грищенко.