Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ЗАПРАЦЮВАВ НОВИЙ ЗРУЧНИЙ СЕРВІС ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ УКРАЇНИ

Відповідно до інформації Торгово-промислової палати України повідомляємо про нову інтерактивну платформу «Електронна база інвестиційних проектів» (далі – ЕБІП), що сприяє українським підприємцям у пошуку інвесторів і реалізації інвестиційних проектів. У свою чергу, для українських та іноземних інвесторів ЕБІП є зручним інструментом для пошуку актуальних українських інвестиційних проектів.

З 14.03.2016 УБІП розміщена в мережі Інтернет у постійному (вільному) доступі для всіх користувачів за наступним посиланням: http:invest.ucci.org.ua.

Новий зручний сервіс Торгово-промислової палати України сприятиме збільшенню зацікавленості серед вітчизняних та іноземних інвесторів щодо українських проектів і сприятиме покращенню інвестиційного клімату країни, оскільки інформація про ЕБІП також буде поширена через міжнародну систему торгово-промислових палат. 

Також звертаємо увагу, що суб’єкти господарювання мають змогу вносити в ЕБІП свої інвестиційні пропозиції самостійно, зареєструвавшись на платформі.

За додатковою інформацією Ви можете звернутись до відділу економічного розвитку і торгівлі Охтирської районної державної адміністрації, м.Охтирка, вул. Київська, 1, тел. 6-33-49.