Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ПРОСТОРОВЕ ПЛАНУВАННЯ, МОБІЛЬНІСТЬ, УПРАВЛІННЯ ВІДХОДАМИ, ПІДТРИМКА БІЗНЕСУ – НОВІ НАВЧАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ГРОМАД ВІД U-LEAD

У відповідь на виклики, з якими зіткнулось місцеве самоврядування в умовах воєнного часу, програма «U-LEAD з Європою» оголошує відбір територіальних громад для участі у комплексних навчальних програмах «Кроки для спеціалістів» в межах наступних тематичних напрямків: «Просторове планування та управління природними ресурсами», «Мобільність», «Управління відходами» та «Громада, дружня до бізнесу»

Упродовж жовтня 2022 – березня 2023 рр. відібрані громади зможуть взяти участь в одній чи кількох навчальних програмах. Усі навчальні програми розроблені таким чином, аби врахувати потреби в умовах воєнного часу та краще підготувати громади до процесів повоєнного відновлення.

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЄКТУ БУДІВНИЦТВА АМБУЛАТОРІЇ В СЕЛІ ХУХРА НА СТАРТОВІЙ ПРЯМІЙ!

Проект реалізується у партнерстві Міністерства охорони здоров’я, Сумської обласної військової адміністрації, Київської школи економіки та Чернеччинської територіальної громади

Заступник керівника обласної військової адміністрації Олена БОЙКО нагадала, що в липні компанія Rolls-Royce ухвалила рішення щодо відбудови відповідного медичного закладу, зруйнованого рашистами. Важливо, що частину коштів зібрали особисто робітники компанії!

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС ІСТОРІЙ ПІД ГАСЛОМ «ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО, БІЗНЕС ТА ВЛАДА − КРАЩІ ПРАКТИКИ СПІВПРАЦІ»

З початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну українці вчергове об’єдналися заради спільної мети: захистити нашу державу. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, організації громадянського суспільства і бізнес разом сумлінно наближують перемогу щодня

Саме тому проєкт «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України та Секретаріатом Кабінету Міністрів України продовжують та розширюють інформаційну кампанію «Громадянське суспільство та влада − кращі практики співпраці» розпочату ще у 2020 році. Цьогоріч в рамках кампанії запускається конкурс історій «Громадянське суспільство, бізнес та влада − кращі практики співпраці».

ВІДНОВЛЮЄМО ОХТИРКУ – МІСТО ГЕРОЇВ

Як повідомив голова Сумської облдержадміністрації – керівник обласної військової адміністрації Дмитро ЖИВИЙЦЬКИЙ, там працюють «добробатівці», працівники військової адміністрації та фахівці ДСНС

«Усього 70 осіб розбирали завали будівель у приватному секторі. Все приберемо, відновимо й відбудуємо. Долучайтеся до волонтерського руху «Добробат», реєструйтесь за посиланням: http://dobrobat.in.ua», – зазначив Дмитро Живицький.

В ОП ЗБИРАЮТЬ ПОТРЕБИ ОБЛАСТЕЙ ВІД НАЙМЕНШОГО СЕЛИЩА ДО ВЕЛИКОГО МІСТА – ТИМОШЕНКО

 

У процесі підготовки плану відновлення та модернізації країни його розробники вийшли на фінальну стадію, збираючи дані про потреби областей від найменшого населеного пункту до великого міста. Про це заявив заступник керівника Офісу Президента Кирило ТИМОШЕНКО

«Ми готові до того, що російські окупанти можуть знову прийти на нашу територію, проте в жодному разі ми не будемо збавляти темпи відновлення постраждалих від війни регіонів, де припинилися бойові дії. Люди не можуть жити на руїнах, необхідно все приводити до ладу», – підкреслив він.

«ПРАЦЮЄМО НАД СТВОРЕННЯМ МАКСИМАЛЬНО ПРОЗОРОГО МЕХАНІЗМУ НАДАННЯ СТАТУСУ УБД», – МІНІСТР У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ

На початку широкомасштабної збройної агресії росії в Україні налічувалося майже 500 тисяч ветеранів, які мали статус учасника бойових дій. Переважна більшість з них знову стала на захист країни, однак після перемоги кількість Захисників і Захисниць збільшиться в рази

Про це під час включення до інформаційного марафону національних телеканалів розповіла Міністр у справах ветеранів України Юлія ЛАПУТІНА.

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСОБОВОГО СКЛАДУ БАТАЛЬЙОНУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ НА КОНТРОЛІ У ГОЛОВИ ОХТИРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Сьогодні, 11 лютого, голова Охтирської районної державної адміністрації Леонід КЛИЗУБ  спільно з головою Охтирської міської ради Павлом КУЗЬМЕНКОМ провели  огляд  приміщень дислокації батальйону територіальної оборони Охтирського району та  проінспектували хід проведення ремонтних робіт.

Командир батальйону Дмитро Гребенюк доповів про стан матеріально-технічного забезпечення  об’єктів дислокації.

МОДЕРНІЗАЦІЯ ШКІЛЬНИХ ХАРЧОБЛОКІВ: ПРЕДСТАВНИКІВ ГРОМАД НАВЧАЮТЬ РОЗРОБЛЯТИ ПРОЄКТИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ СУБВЕНЦІЇ

 

Розпочалась серія інформаційних сесій щодо розробки проєктів з модернізації харчових блоків для голів громад. Відтак громади отримають практичні знання для участі у відборі проєктів на державне фінансування. Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій Іван ЛУКЕРЯ під час онлайн-наради, яку ініціювала Асоціація міст України спільно з Мінрегіоном та ГО «Національна асоціація громадського харчування»

«Цьогоріч на модернізацію харчоблоків виділена окрема субвенція у розмірі 1,5 мільярда гривень», – зазначив заступник Міністра.

РОБОТА НАД РОЗГОРТАННЯМ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ ТРИВАЄ БУКВАЛЬНО ЦІЛОДОБОВО, - ОЛЕКСІЙ РЕЗНІКОВ

Робота над розгортанням територіальної оборони в Україні триває буквально цілодобово. Про це сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів заявив Міністр оборони України Олексій Резніков, коментуючи хід реалізації Закону України «Про основи національного спротиву»

Зокрема, він звернув увагу, що першим цьогорічним Указом Президента був Указ про призначення на посаду Командувача Сил ТрО бригадного генерала Юрія ГАЛУШКІНА.

Більше статей...

  1. У ТРОСТЯНЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ ПРАЦЮЮТЬ ПУНКТИ ОБІГРІВУ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ
  2. ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА СТАЛА УЧАСНИКОМ ПІЛОТНОГО ПРОЕКТУ МІНСОЦПОЛІТИКИ
  3. КОЖНА ГРОМАДА В УКРАЇНІ МАЄ ВЛАСНУ КАРТОСХЕМУ
  4. У ТРОСТЯНЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ ЗАПОЧАТКОВАНО БЛАГОДІЙНІ ОБІДИ ДЛЯ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ, ОДИНОКИХ ГРОМАДЯН
  5. БЕЗПЕКА ПАСАЖИРІВ МАЄ БУТИ ПРІОРИТЕТОМ ДЛЯ ПЕРЕВІЗНИКІВ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ (2)
  6. БЕЗПЕКА ПАСАЖИРІВ МАЄ БУТИ ПРІОРИТЕТОМ ДЛЯ ПЕРЕВІЗНИКІВ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  7. ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ КОНКУРСУ «КРАЩІ ПРАКТИКИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ-2021» ТРОСТЯНЕЦЬКА ГРОМАДА ОХТИРСЬКОГО РАЙОНУ ОТРИМАЛА ДИПЛОМ ДРУГОГО СТУПЕНЯ ЗА ПРАКТИКУ «ЗГУРТОВАНІСТЬ ГРОМАДИ – УСПІШНА ФОРМУЛА ПРОТИСТОЯННЯ ПАНДЕМІЇ COVID-19»
  8. МІНСОЦПОЛІТИКИ У 10 РАЗІВ ЗБІЛЬШУЄ ФІНАНСУВАННЯ РОЗВИТКУ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ У ГРОМАДАХ
  9. КЕРІВНИКИ ГРОМАД НЕ ПОВИННІ ПІДВИЩУВАТИ ТАРИФИ НА ТЕПЛО І ГАРЯЧУ ВОДУ
  10. ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ: У НАСТУПНОМУ РОЦІ МИ ВІДНОВИМО ДЕРЖАВНУ ПРОГРАМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТЛОМ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ АВАРІЇ НА ЧАЕС