Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ЗА ПРОГРАМОЮ «ДОСТУПНІ КРЕДИТИ 5-7-9%» БІЗНЕСУ ВЖЕ ПРОФІНАНСОВАНО 10,8 МЛРД ГРН

За останній тиждень банки-учасники програми «Доступні кредити 5-7-9%» підписали 234 угоди фінансування підприємців на загальну суму в 463 мільйони гривень. Більше половини - 54% (215 мільйонів гривень) від загальної суми укладених за останній тиждень угод – складають угоди з рефінансування попередньо виданих кредитів. 24% (111 мільйонів гривень) – це видані інвестиційні кредити. І позики на поповнення оборотних коштів складають 22% (102 мільйони гривень)

«Загалом з лютого банки-учасники видали 4577 позики на загальну суму в майже 11 мільярдів гривень. З них 7,9 мільярда гривень були видані в якості рефінансування попередньо отриманих позик, 2,2 мільярда підприємці отримали на капітальні інвестиції та 721 мільйон гривень в якості антикризових кредитів під 3%», – проінформував Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор ПЕТРАШКО.

Лідерами за кількістю угод в рамках програми «Доступні кредити 5-7-9%» залишаються державні банки – на першому місці Приватбанк (1160 кредитів на загальну суму 818 мільйонів гривень); на другому місці Укргазбанк (783 кредити на загальну суму 1,6 мільярда гривень); і на третьому – Ощадбанк (717 кредитів на суму 959 мільйонів гривень).

Найбільші ж за сумою кредитні портфелі в рамках програми «Доступні кредити 5-7-9%» сформували комерційні банки. На першому місці все ще залишається Райффайзен Банк Аваль (2,5 мільярда гривень), Креді Агріколь Банк на другому місці (1,4 мільярда гривень) і на третьому – ПУМБ (1,4 мільярда гривень).

Нагадаємо, Фонд розвитку підприємництва уклав угоди про співробітництво вже з 19-ма банками: АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк», АТ КБ «ПриватБанк», АТ «Укрексімбанк», АТ АКБ «Банк Львів», ПАТ «ПУМБ», АТ «БАНК АЛЬЯНС», АТ «КРЕДОБАНК», ПАТ «БАНК ВОСТОК», АТ «Райффайзен Банк Аваль», АТ «ТАСКОМБАНК», АТ «Альфа-банк», АТ «КБ «ГЛОБУС», АТ «МЕГАБАНК», АТ «ПОЛІКОМБАНК», АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», АТ «ОТП Банк», АТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК», АТ «АГРОПРОСПЕРІС БАНК».

За матеріалами Урядового порталу: https://www.kmu.gov.ua/news/za-programoyu-dostupni-krediti-5-7-9-biznesu-vzhe-profinansovano-108-mlrd-grn