Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ПЛАТНИКАМИ, ЯКИХ ОБСЛУГОВУЄ ОХТИРСЬКА ОДПІ, СПРЯМОВАНО НА ПОТРЕБИ УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ 5,7 МЛН. ГРН. ВІЙСЬКОВОГО ЗБОРУ

Така сума надійшла до державного бюджету від сплати військового збору станом на 22 грудня поточного року від платників податків, які перебувають на обліку в Охтирській ОДПІ. До кінця поточного року  очікуються  надходження  військового збору ще в сумі 436,8 тис. грн.

Про це повідомила голова комісії з реорганізації Охтирської ОДПІ ГУ Міндоходів у Сумській області, перший заступник начальника Охтирської ОДПІ  Наталія Окрайченко.

У регіоні спостерігаються стабільні надходження податку на підтримку армії. Це свідчить про активну позицію як представників бізнес, так і роботодавців, які виконують свій громадянській обов’язок не тільки перед державою, а й перед тими, хто сьогодні захищає незалежність  України.

Охтирська ОДПІ нагадує , що військовий збір тимчасово запроваджено до 1 січня 2015 року Законом України від 31.07.2014 року №1621 «Про внесення змін до Податкового кодексу Україні та деяких інших законодавчих актів України».  Військовим збором обкладаються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами.

Нарахування, утримання та перерахування військового збору до бюджету здійснюється у порядку, встановленому ст. 168 Податкового кодексу України для податку на доходи фізичних осіб.  Але, на відміну від податку на доходи фізичних осіб, який перераховується до місцевого бюджету, військовий збір належить до доходів загального фонду Державного бюджету України і зараховується на рахунки за кодом  класифікації доходів бюджету 11011000.

 

Охтирська ОДПІ