Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ОБИРАЙТЕ УВАЖНО РРО ВЖЕ ЗАРАЗ!

 З 1 січня 2015 року звітування про використання реєстраторів розрахункових операцій знову зміниться.

З початку нового року набуває чинності вимога, відповідно до якої до Системи зберігання та збору даних РРО Державної фіскальної служби України всі електронні контрольно-касові апарати будуть зобов’язані відправляти копії кожних розрахункових документів і  фіскальних звітних чеків ( Z-звіт) які містяться на контрольній стрічці.

 

На виконання вимог виробниками касової техніки мають бути розроблені та внесені до реєстру РРО нові версії програмного забезпечення для РРО та ЕККА.

Крім того,  передбачено зміни вимог Закону від 06.07.1995 № 265 – відповідно до п.8 Прикінцевих положень якого з 1 січня 2015 року дозволяється реєстрація лише РРО, що створюють контрольну стрічку в електронній формі та електронних таксометрів, автоматів з продажу товарів (послуг), реєстраторів розрахункових операцій з купівлі продажу іноземної валюти.

Для виконання вимог чинного законодавства рекомендуємо користувачам РРО та ЕККА зробити доопрацювання, налаштування та оновлення програмного забезпечення комплекта «РРО+Модем» для передачі електронних копій розрахункових документів.

І головне, щоб не помилитися при обранні реєстратора розрахункових операцій, дозволеного до використання, варто скористатися Державним реєстром реєстраторів розрахункових операцій (затверджений наказом ДФС України № 362 від 11.12.14 року), який знаходиться на офіційному сайті ДФС України.

 

 

Охтирська ОДПІ