Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

Видатні люди

 Інформація постійно оновлюється та вдосконалюється.

 

 


 
Шановна громадськість!
 
Звертаємося до Вас з проханням долучитися до реалізації на території району
проекту "ГОРДІСТЬ ОХТИРЩИНИ!»
 
Проект реалізується за підтримки сектора з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату Охтирської районної державної адміністрації, Громадської ради при Охтирській районній державній адміністрації та Охтирської районної ради ветеранів.
 
Головною метою проекту є збереження пам'яті про видатних людей нашого району, що внесли вагомий внесок в розвиток України та рідного краю.
 
 
 З метою удосконалення розміщеної інформації, врахування думки громадськості просимо  надавати зауваження та позиції до розділів  Охтирській районній державній адміністрації на електронну адресу   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   або 42700  м. Охтирка, вул. Київська, 1. (з поміткою: проект «Гордість Охтирщини!»)
 
 

Збірка творів учнів загальноосвітніх закладів Охтирського району «Пам'ять в граніті, пам'ять в серцях»

 

 

УСЛАВЛЕНІ ЖІНКИ ОХТИРЩИНИ 2019: ТАМАРА КУЧЕРЕНКО

За активну життєву позицію, громадську діяльність, турботу про ветеранів та роботу з патріотичного виховання молоді голова Охтирської районної ради ветеранів, голова громадської ради при Охтирській районній державній адміністрації Тамара Романівна Кучеренко отримала диплом від Фонду Івана Лозового

Диплом вручено під час проведення зустрічі жінок –берегинь «Уславлені Жінки Охтирщини 2019», яку організували громадська організація  Фонд Івана Лозового та Охтирська міська організація роботодавців «Діалог».